Голову Всеросійського об'єднання уболівальників депортують із Франції. Влада Франції депортує 20 російських уболівальників після масової бійки з англійськими фанатами. У їх числі опинився голова Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОБ) Олександр Шпригін. Про це повідомляє "Новая газета".
Вболівальників перебувають у депортаційні центри і протягом п'яти діб будуть видворені з країни.
"Влада Франції заявила, що взяла це рішення з метою безпеки, оскільки бачить з боку тих уболівальників, кого депортують, потенційну загрозу. Ніяких інших причин озвучено не було", - сказано в заяві на сайті ВОБ.
Напередодні стало відомо, що з Франції виженуть з країни 20 росіян, яких затримали в Марселі після масової бійки з англійськими уболівальниками.
Нагадаємо, під час Євро-2016 після матчу між збірними Англії та Росії російські вболівальники прорвалися на трибуни, де перебували англійські фанати, і спробували зірвати англійські прапори.
В УЄФА заявили, що збірні Росії та Англії можуть дискваліфікувати з Євро-2016, якщо їх фанати і надалі братимуть участь у заворушеннях.
Французька влада порушила кримінальну справу на одного російського вболівальника через бійку після матчу на чемпіонаті Європи з футболу.
Нагадаємо, що французька влада планує посилити заходи безпеки на чемпіонаті Європи з футболу перед матчами за участю російської та англійської команд.
Також раніше Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) 14 червня наклав на Росію відкладену дискваліфікацію і грошовий штраф у розмірі 150 тисяч євро.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.