Політика 2018-01-15T05:06:52+02:00
Збірні Ірландії та Швеції зіграли внічию на Євро-2016: відео голів (відео)

Команди почали гру активно.

Збірні Ірландії та Швеції видали відмінний поєдинок, забивши у ворота один одного по голу. Збірні завершили матч з рахунком 1:1.

Команди почали гру активно. Шведи поатакували хвилин 10 лівим флангом, але без небезпечних моментів біля воріт Рендолфа. У відповідь ірландці зробили кілька гострих випадів.

Перший тайм залишився повністю за ірландцями. Могли забивати Хендрік, Лонг, Оші. У шведів нічого не виходило, а Ібрагімович всього 4 рази торкнувся м'яча в штрафній ірландців.

Друга половина почалася з гола Ірландії. Шеймус Коулмен пройшов по правому флангу до лицьової лінії і м'яко навісив в район точки пенальті.
Після пропущеного гола шведи завелися. Почала виникати гострота і біля зелених воріт. Були небезпечні моменти, але якось з останнім ударом у жовтих не виходило.

На 71-й хвилині Ібрагімович отримав чергову передачу на лівому фланзі, пройшов до лицьової, як і 20 хвилин тому Коулмен, і прострілив у воротарський Ірландії. Там набігав Гвідетті, але Кларк випередив його і відправив м’яч в свої ворота.

У наступні 20 хвилин спроби обох тренерів вплинути на результат, не увінчалися успіхом. Заміни не спрацювали, реально небезпечних моментів і не було. Абсолютно заслужена нічия. Перший тайм залишився за ірландцями, а другий - за шведами. Тепер обидві збірні готуватимуться до матчів з фаворитами групи.

Нагадаємо, сьогодні збірна Іспанії завдяки голу Жерара Піке змогла вирвати перемогу над Чехією в першому матчі на Євро-2016.

Раніше Українські Новини писали, на яких стадіонах будуть проходити матчі Євро-2016. Також ми писали про те, де дивитися матчі чемпіонату.

Більше новин про: Футбол Евро-2016

До теми

Через заборону системи Webmoney були заблоковані гроші 4 млн українців 13:19
The New York Times опублікувала подробиці бою росіян з ПВК "Вагнер" з військовими США в Сирії 08:27
Шнуров і Матильда одружилися у 2010 році. Спільних дітей у них немає. Фото: instagram.com/shnurovs
Сергій Шнуров розлучається з дружиною Матільдою 19:40
Сьогодні виповнюється 4 роки з дня обрання Президентом Порошенка 08:30
АПУ відмовилася розміщувати петицію про звільнення Супрун 15:20
Ротару на
Ротару виступила на "Русской ярмарке" з товарами на підтримку Путіна 13:05
Держгеонадра відкрила реєстр газових та нафтових свердловин 16:29
Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо судді Госпсуду Києва Сівакової 14:34
Ціни на газ для населення зростуть на 70%, – голова нацкомісії з енергетики і компослуг 12:22
Фахівці УДЦР забезпечили беззавадове використання радіоелектронних засобів під час трансляції фіналу жіночого Єврочемпіонату, – Юрій Гресько 13:44 Партнерський матеріал