Новини 2021-09-15T09:10:52+03:00
Українка стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Украина, Тяжелая атлетика, Чемпионат Европы

Ірина Деха завоювала 3 "золота"

У п'ятницю, 15 квітня, на європейській першості з важкої атлетики в Норвегії в жіночій ваговій категорії до 75 кг українка Ірина Деха завоювала всі три "золоті" медалі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Зазначається, що 19-річна важкоатлетка з Харківської області успішно виконала всі шість підходів у двох вправах.

У ривку українська спортсменка здолала 115 кг, у поштовху показала результат у 135 кг. За підсумком двох вправ у Ірини Дехи - 250 кг.

У результаті спортивна скарбничка української збірної поповнилася трьома золотими медалями. Друге місце дісталося представниці Франції Гаель Найо-Кечанке з результатом 242 кг (110 кг + 132 кг). Третє місце посіла молдаванка Наталія Прищепа - 240 кг (110 кг + 130 кг).

Нагадаємо, українських шахістів відсторонили від змагань через заборгованість української федерації.