Биатлон, Чемпионат мира
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

42-річний Уле-Ейнар Бйорндален показав другий результат

У суботу, 5 березня, в Голменколлені, що в Норвегії, пройшла спринтерська гонка. Український біатлоніст Сергій Семенов завоював бронзу, пише Champion.

Перемогу в гонці здобув француз Мартен Фуркад, другим став легендарний 42-річний норвежець Уле-Ейнар Бйорндален. Українець Сергій Семенов відстав від норвежця всього на 0,7 секунди.

Семенов відмінно подолав дистанцію за швидкістю, плюс чудово відпрацював на вогневих рубежах (10 з 10), що дало змогу нашому спортсмену обійти фаворитів гонки й довести, що нехтувати нашою чоловічою збірною не варто.

У підсумку наш спортсмен потрапив у трійку призерів, відставши від переможця, "принца" біатлону Мартена Фуркада, на 27,6 секунди.

На тлі прекрасного результату Сергія Семенова не можна не відзначити й успіхів Артема Прими й Олександра Жирного, які завершили спринт у топ-30. Капітан збірної Дмитро Підручний з двома хибами на стрільбі в очкову зону, на жаль, не втрапив.

Що ж до Олександра Жирного, то він відстрілявся на нуль, проте явно програв у швидкості. Прима, який стартував останнім із українців, зміг з одним промахом посісти місце в топ-20, цей результат став найкращим після "бронзи" Сергія Семенова.