• Новини
  • Політика
  • У Києві за останній місяць від свинячого грипу померли 4 людини
2634

У Києві за останній місяць від свинячого грипу померли 4 людини

4 людини померли через захворювання на свинячий грип (А/H1/N1) у Києві в грудні-січні.

Про це Українським Новинам повідомив начальник Головного управління Санітарно-епідеміологічної служби в Києві Олег Рубан.

"З початку сезону зареєстровано 4 летальних випадки від грипу А/H1/N1", - сказав він.

З них 1 людина померла на початку 2016 року.

РЕКЛАМА

Зі слів Рубана, цей штам грипу поширюється в Україні з 2009 року, і 50% населення вже перехворіли.

Також Рубан зазначив, що наразі у Києві епідемічний поріг захворюваності на грип і гострі респіраторні захворювання не перевищено.

СЕС щодня проводить моніторинг захворюваності й констатує стабільність ситуації.

За 4-10 січня 13,5 тис. людей занедужали на ГРВІ та грип, з них 65% діти.

РЕКЛАМА

Найбільше хворіють люди, які входять до так званої "групи ризику" - вагітні, люди з діабетом і зайвою вагою та люди з хронічними захворюваннями дихальної системи.

Як повідомляли Українські Новини, 20 дітей і двоє дорослих 7 січня було госпіталізовано з гострою кишковою інфекцією з християнського табору у Хмельницькій області.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.

Повні версії новин "Українські Новини" Ви зможете прочитати, підписавшись на сервіс агентства.