Українські паралімпійці завоювали вже 15 медалей

Спорт, Ванкувер, Медали, Паралимпиада
Україна - третя  за кількістю медалей на Паралімпіаді.
Україна - третя за кількістю медалей на Паралімпіаді.

Збірна України займає третю позицію в загальному заліку.

В активі української збірні на Паралімпійських іграх у Ванкувері вже 15 медалей - чотири золоті, п'ять срібних і шість бронзових нагород.

Відразу дві медалі завоювали українки 18 березня в лижному кросі на 5 км: Олександра Конова фінішувала першою, а Юлія Батенкова - другою. На третьому місці виявилася представниця Білорусі Лариса Варона.

Крім того, Григорій Вовчинський завоював бронзу в лижній гонці на 10 км. Перемогу тут одержав японець Йошихіро Нітта, а срібло дісталося Кирилу Михайлову з Росії.

У турнірній таблиці Україна перебуває на третій позиції, пропустивши вперед Росію й Німеччину, у яких в активі 28 і 21 медалей відповідно. На одну медаль від української збірної відстає команда Канади.

Загальний залік
 Росія - 28 медалей (9 золотих, 12 срібних і 7 бронзових)
 Німеччина - 21 медаль (10, 5, 6)
 Україна - 15 медалей (4, 5, 6)
 Канада - 14 медалей (7, 4, 3)
 США - 9 медалей (2, 5, 2)

Як повідомляли Ukranews, у п'ятий день змагань українські спортсмени завоювали п'ять нагород.