Новини 2021-09-15T14:54:41+03:00
Українські паралімпійці завоювали ще п'ять медалей у Ванкувері

Спорт, Ванкувер, Медали, Паралимпиада
Ванкуверські медалі.

Тепер Україна має 3 золоті, 4 срібні і 5 бронзових медалей та займає третю сходинку у загальному заліку країн.

У п'ятий день X Зимових Паралімпійських ігор у канадському Ванкувері українська скарбничка поповнилася п'ятьма медалями. Таким чином Україна з 12 нагородами знаходиться на третьому місці у загальному заліку країн. На першому - Росія (23), на другому - Германія (12).

У біатлоні для жінок з порушенням опорно-рухового апарату (гонка на 12,5 км, стоячи) перемогла українка Олександра Кононова, срібло дісталося росіянці, а бронза - українці Юлії Батенковій.

В аналогічному забігу серед чоловіків українець Григорій Вовчинський фінішував другим. Перемогу одержав норвезький спортсмен, а представник Німеччини був третім.

У біатлоні для жінок з порушенням опорно-рухового апарату (гонка на 12,5 км, сидячи) українка Олена Юрковська завоювала срібну медаль. Золото дісталося Росії, бронза - Німеччині. У цій дисципліні в першій десятці виявилися ще чотири українських спортсмени (четверте, шосте-восьме місця).

Серед чоловіків у цій дисципліні всі медалі дісталися Росії. Українці Юрій Костюк, Сергій Хижняк і Руслан Самченко фінішували відповідно п'ятим, дев'ятим і шістнадцятим.

У біатлоні для чоловіків з порушеннями зору (гонка на 12,5 км) бронза дісталася Віталію Лук'яненку, який у перший день змагань приніс Україні і золоту медаль. Перемогу тут одержав німець, срібло - у росіянина.

Нагадаємо, 28 лютого українська збірна завершила виступ на зимовій Олімпіаді у Ванкувері, не завоювавши жодної медалі.