У перших у 2010 році перегонах Формули-1 переміг Фернандо Алонсо

ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
Формула-1, Спорт, Гонки, Фернандо Алонсо
Фернандо Алонсо святкує перемогу на Гран-прі Бахрейну.

Другим до фінішу прийшов Феліпе Масса, який відстав від переможця всього на 16 секунд.

Першу гонку Формули-1 в 2010 році виграв Фернандо Алонсо. Як стало відомо, іспанець фінішував на Гран-прі Бахрейну попереду свого партнера по команді Феліпе Масси, який відстав від переможця всього на 16 секунд.

Повідомляється, що третім фінішував англієць Льюїс Хемілтон з McLaren. Себастьян Феттель, що стартував з поул-позиції, через несправність системи вихлопу на його боліді прийшов четвертим.

Водночас, чинний чемпіон світу Дженсон Баттон прибув до фінішу лише сьомим позаду Міхаеля Шумахера. Той, у свою чергу, програв одну позицію своєму напарникові Ніко Росбергу.

Перший в історії російський гонщик Формули-1 Віталій Петров до фінішу не дістався. Він зійшов на своєму першому піт-стопі через несправність підвіски.

Зазначимо, що наступний Гран-прі відбудеться в Австралії 28 березня 2010 року.