"Шахтар" сенcаційно програв в донецькому дербі

ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Матч, до слова, відбувався у Києві

Донецький "Шахтар" сенсаційно поступився землякам з "Металурга" з рахунком 1:2 в матчі 10-го туру української футбольної Прем'єр-ліги.

Гра проходила в Києві, на стадіоні НТК ім. Банкова.

З "металургів" відзначилися Морозюк (72-а хвилина) і Лазич (75-та). У гірників м'яч забив Срна (вісімдесят другий хвилина).

Таким чином, "Шахтар" залишився на 3-му місці з 21 очком, "Металург" - на 6 місці, з 13 очками.

Примітним також є факт, що в цій грі на поле у складі "Шахтаря" вийшов дискваліфікований і не відбув покарання Тарас Степаненко.

У неділю відбудеться центральний матч першого кола УПЛ. У Дніпропетровську зійдуться лідер чемпіонату, "Дніпро" київським "Динамо", що йде слідом за ним.

Нагадаємо, Міжнародна футбольна федерація (FIFA) вибачилася перед Україною за відеоролик розміщений на офіційному сайті організації, де про Крим розповідається як про територію Росії.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"