Політика 2018-11-15T07:36:10+02:00
ЧС: Португалія рятується в грі з США

Збірна Португалії лише на останніх секундах додаткового часу змогла вирвати нічию в матчі зі збірною США.

Гра проходила в Манаусі на стадіоні «Арена Амазонія».

Португальці першими відкрили рахунок, на 5-ій хвилині це зробив Нанні. У другому таймі завдяки надійній грі в обороні і збільшення темпу американці спочатку відігралися (на 64-ій хвилині забив Джонс), а на 81-й хвилині завдяки добиванню Демпсі вийшли вперед - 1:2.

Але американцям не вдалося утримати переможний рахунок, на 90 +4 хвилині Роналду здійснив подачу в штрафний майданчик, яку точно замкнув Варела - 2:2.

У складі португальців на полі всю гру провів півзахисник київського «Динамо» Мігель Велозу.

Гравець матчу за версією ФІФА - Ховард (США).

Таким чином, в групі G у США та Німеччині по 4 очки, у Гани та Португалії - по 1.

Сьогодні іграми в групі А розпочнеться 3 тур групового турніру.