Політика 2018-12-15T07:49:27+02:00
ЧС: "Король помер!" Іспанія позбавляється звання чемпіонів світу

Збірна Іспанії програла другий матч поспіль, цього разу - збірній Чилі з рахунком 0:2 і втратила шанси на продовження боротьби в турнірі.

Гра проходила в Ріо-де-Жанейро на стадіоні «Маракана».

Іспанія вийшла на поле в такому складі: Касільяс, Аспілікуета, Рамос, Хаві Мартінес, Хорді Альба, Бускетс, Хабі Алонсо, Іньєста, Сілва, Педро, Дієго Коста.

Чилійці випустили такий стартовий склад: Браво, Ісла, Сільва, Медель, Хара, Мена, Марсело Діас, Арангіс, Відаль, Алексіс Санчес, Варгас.

Збірна Чилі виглядала дуже злагоджено, футболісти швидко переміщалися полем, ефективно комбінуючи і вкрай організовано граючи в захисті.

Чемпіони світу ж на тлі південноамериканців виглядали втомлено, мляво рухалися, використовували традиційну для останніх років манеру дрібного пасу, і явно поступалися чилійцям у боротьбі за м'яч і бажанні перемогти.

Перший м'яч було забито вже на 19-ій хвилині, коли після помилки в центрі поля, чилійці розігнали контратаку і після прострілу з правого флангу м'яч опинився у Варгаса, який на замаху прибрав Касільяса і в падінні штовхнува м'яч у ворота.

Рахунок подвоїли на 43-ій хвилині, коли після удару Санчіса зі штрафного, Касільяс відбив м'яч у в центр штрафного, де Арангіс з носка в дотик відправив м'яч у кут воріт.

Таким чином, у групі "В" у Голландії та Чилі - по 6 очок, жодного очка не має Австралія і Іспанія.

Збірні Нідерландів і Чилі першими з команд турніру забезпечили собі вихід в 1/8 фіналу.