Новини 2018-07-15T07:43:54+03:00
"Байєр" розгромив "Шахтар" 4:0

Гравець матчу (за версією Українських Новин) - Кісслінг.

Футбольний клуб "Шахтар" розгромно програв у гостях німецькому "Байєру" з рахунком 0:4 у третьому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з французом Стефаном Леннуа .

Головний тренер донеччан румун Мірча Луческу випустив у стартовому складі Андрія Пятова, Олександра Кучера, В'ячеслава Шевчука, Ярослава Ракицького, Даріо Срну, Алекса Тейшейру, Тайсона, Дугласа Косту, Фернандо, Томаша Хюбшмана і Луїса Адріано.

Головний тренер леверкузенців фін Самі Хююпя випустив у старті Бернда Лен , Джуліо Донат , Омера Топрак , Себастьяна Бениш , Еміра Спахіча, Гонсало Кастро, Хон Мін Сона, Сіднея Сема, Симона Рольфеса, Емре Джана і Штефана Кісслінга.

Початок першого тайму можна записати в актив "Шахтаря", однак атакам гірників явно не вистачало гостроти.

Леверкузенці ж не особливо форсували події, але незважаючи на це , на 18-й хвилині Донаті з правого флангу навісив у штрафний, Кучер програв верхову боротьбу Кісслінгу, який спокійно відправив м'яч точно в лівий кут воріт П'ятова - 1:0.

Надалі до самої перерви на "Бай - Арені" все було дуже спокійно, а на останніх хвилинах після введення м'яча воротаря "Байєра " Дуглас Коста зачепився за м'яч у чужій штрафній, віддав Тейшейрі, але Алекс не влучив у ближній кут.

На самому початку другої половини Срна порушив правила у своєму штрафному в боротьбі з Кісслінгом, і Рольфес спокійно реалізував пенальті - 2:0.

Через сім хвилин Хон Мін Сон здорово вивів по центру Сема, він увірвався в штрафну і відправив м'яч у сітку воріт "Шахтаря" - 3:0.

Гірники явно засмутилися і особливо гострої гри від них до кінця тайму практично не було.

А на 72-й хвилині грубо помилився П'ятов, який недбало вийшов на простріл Джана, не втримав м'яч, і Кісслінг заштовхнув його у ворота - 4:0.

В іншому матчі цієї групи англійський "Манчестер Юнайтед" переміг "Реал" (Сосьєдад , Іспанія ) з рахунком 1:0.

Як повідомляли Ukranews, 2 жовтня "Шахтар" вдома зіграв внічию з англійським "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1:1 у другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

У першому турі групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" у гостях обіграв "Реал Сосьєдад" з рахунком 2:0.

Більше новин про: Футбол ФК Шахтер Байер Разгром