Новини 2017-01-12T13:09:39+02:00
Україна знову розгромила Сан-Марино, фінішувавши другою у групі

Українці без проблем прогнозовано розібралися з аутсайдером групи Н на виїзді. Однак при цьому англійці виграли 2:0 у Польщі і залишили "синьо-жовтих" на другій сходинці.

Збірна України з футболу переграла збірню Сан-Марино на виїзді з рахунком 8:0 в останньому десятому матчі групового раунду й вийшла в плей-оф добору на чемпіонат світу 2014 року, що пройде в Бразилії.

Двобій проходив у Серравалле на стадіоні "Олімпіко де Серравалле".

Гру обслуговувала австрійська бригада арбітрів на чолі з Харальдом Лехнером.

Головний тренер збірної Сан-Марино Джампаоло Мацца з перших хвилин матчу випустив на поле Альдо Сімончіні, Делла Валле, Давіде Сімончіні, Карло Валентини, Данило Ріналді, Мірко Палацці, Фабіо Витайолі, Мікеле Червелліні, Майкола Беретті, Маттео Вітайолі та Мануеле Баттістіні.

Головний тренер збірної України Микола Фоменко випустив в основному складі воротаря Андрія П'ятова, у захисті - Олега Гусєва, Віталія Мандзюка, Ярослава Ракицького і В'ячеслава Шевчука, у півзахисті - Анатолія Тимощука, Руслана Ротаня, Євгена Коноплянку, Андрія Ярмоленка, у нападі - Євгена Селезньова і Марко Девича.

Різниця в класі між командами початку позначатися із самого початку зустрічі.

Україна спокійно взяла м'яч під свій контроль і в неспішному темпі вже на 13-й хвилині вийшла вперед - Селезньов реалізував пенальті, призначений за фол Делла Валле на Девича.

Гості швидко розвили успіх - незабаром Девич забив після пасу Ярмоленка, а Селезньов зробив дубль після передачі Ротаня зі штрафного.

Оформивши комфортну перевагу українці почали грати ще спокійніше, але навіть у такому темпі постійно створювали небезпечні моменти біля воріт Сан-Марино.

Гусєв і Коноплянка не реалізували свої моменти, і перший тайм так і завершився з рахунком 0:3.

У другій половині Україна швидко збільшила рахунок у матчі - Девич слідом за Селезньовим оформив дубль.

Після цього в українців забивали Ярмоленко далеким ударом, ще раз Девич, цього разу з пенальті, Роман Безус, що вийшов на заміну, і в самому кінці двобою Мандзюк.

Водночас господарі не гребували грати відверто грубо і дуже багато фолили, що в результаті призвело до двох видалень у їх складі.

Україна впевнено обіграла аутсайдера групи і тепер готується до плей-оф.

У підсумку українці набрали 21 очко та посіли друге місце в групі Н слідом за англійцями, які після перемоги над збірною Польщі з рахунком 2:0 набрали на 1 очко більше, і вийшли на чемпіонат світу.

У плей-оф усього вийшли 8 команд, які у своїх групах посіли другі місця, крім збірної Данії, яка набрала найменшу кількість очків серед всіх збірних, що стали другими.

Жеребкування плей-оф відбудеться 21 жовтня, Україна потрапила до сіяних команд і може зустрітися зі збірними Франції, Швеції, Румунії й Ісландії.

Для України це буде 5 плей-оф добору до чемпіонату світу або чемпіонату Європи в історії, вітчизняна збірна ще жодного разу не вигравала в плей-оф.

Як повідомляло агентство, 11 жовтня Збірна України з футболу обіграла в Харкові збірну Польщі з рахунком 1:0 у дев'ятому матчі відбірного раунду чемпіонату світу 2014 року.

6 вересня збірна України перемогла збірну Сан-Марино з рахунком 9:0 у сьомому матчі відбірного раунду до чемпіонату світу з футболу 2014 року, що пройде в Бразилії.

Перемога з рахунком 9:0 стала рекордної в історії збірної України.