Новини 2018-09-15T08:23:19+03:00
Універсіада-2013: Україна посіла третє місце в загальному заліку змагань

Боксер Олександр Гвоздик здобув золоту медаль на Універсіаді-2013.

За кількістю золотих медалей - шосте місце.

У командному заліку Універсіади-2013 українські спортсмени посіли 6 місце за кількістю золотих медалей і розділили з Китаєм 3 позицію за загальною кількістю нагород.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, після розіграшу останнього з 351 комплекта нагород командний залік Універсіади виглядає наступним чином. Перше місце з абсолютним рекордом посіла команда господарів - у Росії 155 золотих, 75 срібних і 62 бронзові медалі. На другому розташувалися китайські студенти з 26 золотими нагородами, третє отримала Японія (24), четверту сходинку посіла Південна Корея (17), п'яте - Білорусь (13), шосте - Україна (12), сьоме - США (11), восьме - ПАР (7), і замикають десятку Австралія і Литва, у яких по 6 золотих медалей.

У той же час, в загальному заліку подіум виглядає трохи інакше - першими залишилися росіяни (292 медалі), друге місце зайняла Японія (84), третє поділили між собою Китай і Україна, що завоювали по 77 нагород.

Нагадаємо, українські боксери Олександр Гвоздик і Дмитро Митрофанов у фіналі Універсіади-2013 завоювали дві золоті медалі.