Українець встановив світовий рекорд на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Чемпионат, Пауэрлифтинг
Роман Мартиненко отримав
Роман Мартиненко отримав "золото". Фото: прес-служба Міноборони

Всього українські спортсмени завоювали 12 медалей: 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

Представник навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони, старший солдат строкової служби Роман Мартиненко отримав "золото" і встановив світовий рекорд на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу. Про це повідомляє прес-служба оборонного міністерства.

Подробиці Міноборони не розкрило.

Чемпіонат відбувся у литовському місті Каунас серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Він зібрав 155 спортсменів з 23 країн.

"Перший день змагань ознаменувався для нашої збірної двома золотими і однією срібною медалями", - розповів Мартиненко.

Марія Іллінська з результатом 77,5 кг отримала безкомпромісну перемогу у віковій категорії до 47 кг серед дівчат. Ще одне золото принесла Єлизавета Бан, вичавивши 97,5 кг, вона повторила результат суперниці, і в власній вазі стала переможницею у віковій категорії до 47 кг серед юніорів.

Крім того, Євген Криса завершив свій виступ на другому місці у віковій категорії до 74 кг серед юніорів з результатом 217,5 кг.

Зазначимо, що Мартиненко - срібний призер чемпіонату світу серед юніорів (2012), чемпіон Європи серед юніорів (2013), багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів і Кубків України. Член збірної команди України серед юніорів.

Більше новин про: Чемпионат Пауэрлифтинг