Формула-1: Феттель виграв Гран-прі Бахрейну

Формула-1, Бахрейн, Гонка, Феттель
Пілот Red Bull Себастьян Феттель.

Для пілота Red Bull це друга перемога в поточному сезоні.

Пілот Red Bull Себастьян Феттель здобув перемогу в гонці Гран-прі Бахрейну - четвертого етапу чемпіонату "Формули-1". Для триразового чемпіона це друга перемога в поточному сезоні.

Вже на третьому колі дистанції Феттель захопив лідерство, яке він втратив лише на короткий час. Після другого піт-стопу Феттель був уже другим, а після третього відвідування боксів повернувся на трасу першим. Свого лідерства пілот Red Bull вже не упустив. Себастьян виграв третій етап із чотирьох, проведених у нинішньому сезоні.

Успішно виступили в Бахрейні гонщики британської команди Lotus. Фін Кімі Райкконен фінішував другим, слідом за ним перетнув межу команди Lotus. Четверте місце і це сенсація у Пола Ді Ресте з Force India. П'ятий результат у Льюїса Хемілтона Mercedes. Переможець попереднього етапу Фернандо Алонсо з Ferrari виявився тільки восьмим.

Феттель завдяки перемозі в Бахрейні зміцнив своє лідерство в загальному заліку. На його рахунку 77 очок. На десять очок відстає Кімі Райкконен. Третя позиція у Хемілтона - 50. Алонсо відступив на четверте місце і має в своєму активі 47 очок. У Кубку конструкторів попереду всіх Red Bull - 109 очок. Другим іде Lotus - 93 очки. 77 очок у Ferrari.

Наступний етап відбудеться в іспанській Барселоні 10-12 травня.

Більше новин про: Формула-1 Бахрейн Гонка Феттель