Україна здобула першу перемогу у відбірному раунді до ЧС-2014

Польша, Спорт, Футбол
Українці почали поєдинок фантастично і вже на 2-й хвилині вийшли вперед.
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Збірна України вчора ввечері, 22 березня, перемогла на виїзді збірну Польщі з рахунком 3:1 у четвертому матчі відбіркового раунду до чемпіонату світу з футболу 2014 року, який пройде в Бразилії. Матч проходив на стадіоні "Народовий" у Варшаві.

Гру обслуговувала чеська бригада арбітрів на чолі з Павелом Краловецом.

Головний тренер збірної Польщі Вольдемар Форналік випустив у стартовому складі воротаря Артура Боруца, захисників Лукаша Піщека, Каміля Глика, Марціна Василевськи і Себастьяна Беніша, півзахисників Гжегожа Крихов’яка, Лукашика, Радослава Майєвськи, Якубу Блащиковськи і Мацея Рибуса, нападаючого Роберта Левандовськи.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко з перших хвилин матчу випустив на поле воротаря Андрія П'ятова, у захисті - Артема Федецького, Олександра Кучера, Євгена Хачеріді та В'ячеслава Шевчука, у півзахисті Тараса Степаненка, Руслана Ротаня, Олега Гусєва, Дениса Гармаша та Андрія Ярмоленка, в нападі Романа Зозулю.

Гармаш відправив м'яч на правий фланг на Ярмоленка, той змістився до центру і точно пробив у дальній кут.

Збірна Польщі явно не очікувала такого початку матчу і, не встигнувши зібратися з думками, пропустила ще 1 гол.

На 7-й хвилині Зозуля зачепився за м'яч і відкинув його Гусєву, який з-за штрафного точно вистрілив в ближній кут.

Пропустивши двічі, поляки не почали пресингувати, не підключали до атак великі сили, але українці самі відійшли назад і віддали м'яч супернику.

Господарям це допомогло повірити в себе, і атаки вони з кожною хвилиною проводили все більш рішуче й агресивно.

На 17-й хвилині такі дії принесли збірній Польщі результат: Блащиковськи прострілив у штрафну з правого флангу, де Піщеку вдалося точно пробити повз П'ятова.

У поляків була можливість зрівняти рахунок в матчі, але Федецький виніс м'яч із порожніх воріт після удару Левандовськи.

Поступово тиск з боку господарів слабшав, і українцям вдалося цим скористатися.

На 45-й хвилині Гусєв накинув м'яч у штрафний на Ярмоленка, той зумів зробити скидку на Зозулю, який у падінні пробив повз Боруца.

Збірна України, продемонструвавши 100% реалізацію гольових можливостей, закінчила перший тайм із солідною перевагою.

У другій половині гості вже грали за рахунком, не даючи нічого створити збірній Польщі біля своїх воріт.

Гості контролювали гру і навіть могли збільшити свою перевагу, однак ударам Ярмоленка і Гусєва не вистачило точності.

Ближче до кінця поєдинку поляки пішли вперед великими силами, і в українців з'явилася можливість для контратак.

Один із їхніх таких випадів завершив Ротань, але Боруц врятував свою команду.

Збірна України добре оборонялася і впевнено закінчила зустріч перемогою.

Перемога над збірною Польщі стала першою для збірної України у відбірковому раунді до ЧС-2014.

Після цього поєдинку українці і поляки мають у своєму активі по 5 очок, і поділяють 3-тє місце у відбірковій групі Н.

Раніше збірна України програла збірній Чорногорії на своєму полі з рахунком 0:1 у третьому матчі відбіркового раунду до ЧС-2014 з футболу.