Новини 2024-05-15T15:55:45+03:00
Українки завоювали два золоті медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Легкая атлетика, Чемпионат Европы
  • Скопійовано

Наталія Лупу виграла забіг на 800 метрів, а Ольга Саладуха стала найкращою в потрійному стрибку.

Українські спортсменки стали чемпіонками Європи з легкої атлетики в приміщенні у шведському Ґетеборзі: Наталія Лупу виграла забіг на 800 метрів, а Ольга Саладуха стала найкращою в потрійному стрибку. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Перед від'їздом у Ґетеборг Саладуха зазначила, що не виконала достатнього обсягу спеціальної технічної роботи, щоб кварто було від неї чекати чогось надзвичайного, але при цьому вона не виключала можливості встановити національний рекорд.

"Кваліфікацію Саладуха пройшла впевнено й без жодних проблем. І вже своїм першим стрибком у фіналі довела, що вона сьогодні номер один не тільки в Європі, але й у світі. 14,88 м стали не тільки найкращим результатом сезону, а й новим національним рекордом України", - сказано в повідомленні.

Друге місце дісталося росіянці Ірині Гуменюк (14,30 м), а третє - італійській спортсменці Симоні Ла Мантії (14,26 м).

Українка Наталія Лупу виграла забіг на 800 метрів з результатом 2.00,26. "Я була трохи здивована​​, вигравши золото. Біглось мені добре, а на останні 100 метрів сил дав Господь. Зараз переживаю дуже особливі відчуття", - сказала чемпіонка.

Срібна медаль дісталася росіянці Олені Котульській, а бронзова - спортсменці з Білорусі Марині Арзамасовій (2.00,98 і 2.01,21 відповідно).

Як повідомляли Ukranews, збірна України на чемпіонаті світу з біатлону в чеському Нове Мєсто зайняла в загальнокомандному заліку третє місце. Наші спортсмени зуміли завоювати п'ять нагород - золото, срібло й три бронзи. Всі медалі на рахунку дівчат.