Новини 2018-09-15T08:38:55+03:00
"Динамо" і "Бордо" розійшлися нічиєю 1:1

"Динамо" при непоганій і активній грі не змогло домогтися перемоги й змушене розраховувати мінімум на результативну нічию в Бордо 21 лютого.

Футбольний клуб "Динамо" зіграв із французьким клубом "Бордо" унічию 1:1 у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи, що відбувся ввечері 14 лютого на стадіоні "Олімпійський" у Києві.

Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін випустив у стартовому складі воротаря Максима Коваля, захисників Тайє Тайво (Нігерія), Домагоя Віду (Хорватія), Євгена Хачеріді і Тараса Михалика, півзахисників Лукмана Аруну (Нігерія), Мігеля Велозу (Португалія), Ніко Кранчара (Хорватія), Романа Безуса, Андрія Ярмоленка, нападника Адміра Мехмеді (Швейцарія).

Головний тренер "Бордо" Франсіс Жийо виставив в основному складі воротаря Седріка Каррассо, захисників Бенуа Тремуліну, Жюльєна Фобера, Марка Планю, Карлоса Енріке (Бразилія), півзахисників Людовика Сане (Сенегал), Грегорі Сертика, Ярослава Плашила (Чехія), Людовика Обраньяка (Польща), Ніколя Моріс-Белея і нападника Давіда Бельйона.

Матч більш активно почали господарі: спочатку Кранчар змусив продемонструвати французького воротаря свою майстерність ударом з лінії штрафної, а потім Велозу кілька разів небезпечно подав кутовий.

Незабаром активність господарів принесла успіх: на 20-й хвилині Тайво навісив з лівого флангу, Аруна прийняв м'яч у штрафний гостей і ударом під поперечину відкрив рахунок.

Однак на 23-й хвилині Сертик на правому фланзі обіграв декількох захисників киян і відкинув м'яч Обраньяку, який з гострого кута із-за штрафної площі пробив у ворота Коваля.

Після декількох хвилин паузи господарі знову захопили ініціативу і могли вийти вперед, але Ярмоленко з 10 метрів пробив вище воріт, а дальній удар Аруни потряс поперечину воріт "Бордо".

Другий тайм зустрічі пройшов при перевазі "Динамо", французи рідко переходили з м'ячем центр поля.

Особливо активно кияни використовували фланги, де у свою чергу був особливо активний Ярмоленко, а також небезпечний був Безус і Олег Гусєв, що його замінив.

Однак Коррассо не припускався явних помилок, а захисники "Бордо" самовіддано захищали свої ворота, та й господарі не завжди наносили точні удари.

На 75-й хвилині Енріке виявив надмірну ретельність у боротьбі з Гусєвим у своєму штрафному майданчику, у результаті чого останній опинився на газоні, і румунський суддя Александру Дан Тудор призначив пенальті.

Пенальті викликався бити сам потерпілий, але в результаті пробив у поперечину.

Господарі продовжили облогу воріт французів, але гольових моментів створити вже не зуміли.

У підсумку "Динамо" при непоганій і активній грі не змогло домогтися перемоги й змушено розраховувати мінімум на результативну нічию в Бордо 21 лютого.

Однак необхідно враховувати, що для киян ця гра була першою офіційною в 2013 році, тоді як у Франції сезон у самому розпалі.

Гравець матчу, за версією Українських Новин, - Ярмоленко ("Динамо").

Нагадаємо, "Динамо" отримало право виступати в плей-офф Ліги Європи, посівши третє місце в групі "А" Ліги чемпіонів.

Більше новин про: Футбол Динамо Бордо