Новини 2019-03-15T09:01:26+02:00
"Шахтар" вдома зіграв унічию 2:2 із "Боруссією"

Донеччани вели в поєдинку двічі.

Донецький "Шахтар" зіграв внічию з дортмундською "Боруссією" з рахунком 2:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Поєдинок відбувся в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена".

Гру обслуговувала бригада арбітрів на чолі з англійцем Ховардом Веббом.

Головний тренер донеччан румун Мірча Луческу випустив у стартовому складі воротаря Андрія П'ятова, у захисті - Дмитра Чигринського, Резвана Раца, Ярослава Ракицького, Даріо Срну, у півзахисті - Алекса Тейшейру, Генріха Мхітаряна, Тайсона, Томаша Хюбшмана, Фернандіньо і нападника Луїса Адріано.

Головний тренер "Боруссії" Юрген Клопп із перших хвилин матчу випустив на поле воротаря Романа Вайденфеллера, захисників Лукаса Піщек, Маттіаса Хуммельса, Феліпе Сантану і Марцеля Шмельцера, півзахисників - Себастьяна Келя, Свена Бендера, Якубу Блащиковські, Маріо Гетце, Марко Ройса і нападника Роберта Левандовськи.

З перших хвилин матчу на полі була досить нервова, сумбурна гра, але поступово команди заспокоїлися і взялися за більш осмислені дії.

"Боруссія" першою мала можливість відкрити рахунок в поєдинку. На 17-й хвилині Хуммельс пробив головою після подачі з кутового, і господарів врятувала тільки поперечина.

У ці хвилини гості мали перевагу, і "Шахтар" оборонявся великими силами.

На 31-й хвилині Сантана сфолив проти Адріано біля власного штрафного, і донеччанам вдалося скористатися стандартним становищем. Срна чудовим ударом зі штрафного відкрив рахунок у матчі.

"Боруссія" заграла ще активніше і швидко відігралася. На 41-й хвилині гості скористалися грубою помилкою оборони "Шахтаря", і Левандовськи після передачі Гетце і незграбних дій Чигринського і Фернандіньо зрівняв рахунок.

Ще до перерви у гірників була можливість знову вийти вперед - з ударом Тайсона впорався Вайденфеллер, а добивання у Тейшейри не вийшло.

Другий тайм проходив у більш спокійному темпі, "Боруссію" влаштовував нічийний рахунок, і вона контролювала хід зустрічі.

"Шахтар" намагався атакувати, підвищити темп, але ніякої небезпеки біля воріт Вайденфеллера не виникало.

Тим більш несподіваним став гол господарів на 68-й хвилині. Ракицький зі своєї половини відправив м'яч до штрафного "Боруссії", а Дуглас Коста, який
вийшов на заміну замість Тайсона, одним дотиком прийняв його в боротьбі із захисником, а потім у падінні пробив у кут воріт.

"Боруссія" змушена була знову йти вперед і відігруватися. Гості почали тиснути на ворота П'ятова, міг ще раз забити Левандовськи, але "Шахтарю" вдавалося стримувати натиск дортмундців.

На 87-й хвилині гірники не витримали. Після подачі з кутового Хуммельс таки зрівняв рахунок.
<p><iframe width="485" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/TCAjkzP5Yu0?feature=player_detailpage"></iframe></p>2:2 - результат на користь "Боруссії", якій вдалося забити і зіграти внічию в гостях, але і для "Шахтаря" нічого не втрачено, адже попереду ще один поєдинок.

Гравець матчу за версією "Українських Новин" - Срна.

Як повідомляли, за підсумками групового турніру Ліги чемпіонів "Шахтар" вийшов у плей-оф, набравши 10 очок і посівши друге місце в групі Е.