Новини 2018-10-15T08:19:59+03:00
Збірна України обіграла в товариському матчі збірну Норвегії з рахунком 2:0

На 17-й хвилині збірній України вдалося вийти вперед, збільшивши свою перевагу на 42-й хвилині.

У збірної Норвегії мало що виходило при створенні атак, тому небезпечних моментів біля воріт П'ятова не було.

Збірна України виграла в збірної Норвегії в товариському матчі з футболу з рахунком 2:0. Гра проходила на стадіоні "Олімпійський" у Севільї (Іспанія).

Зустріч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Клосом Гомесом (Іспанія).

Головний тренер збірної Норвегії Егіл Ульсен з перших хвилин випустив на поле воротаря Руні Ярстейна, захисників - Торі Регініуссена, Вегера Хеденстада, Маренні Хангеланда і Йорна-Арне Ріїсе, півзахисників - Рубена Йенссена, Маркуса Хенріксена, Ейркрема, Даніеля Браатена, у нападі - Тарика Ельюнуссі й Руні Нільсена.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко в стартовому складі випустив воротаря Андрія П'ятова, захисників - Артема Федецького, Євгена Хачеріді, Віталія Мандзюка й В'ячеслава Шевчука, півзахисників - Анатолія Тимощука, Руслана Ротаня, Миколу Морозюка, Дениса Гармаша, Андрія Ярмоленко й нападаючого Романа Зозулю.

З перших хвилин матчу українці більше володіли м'ячем, але без особливого просування до воріт суперника.

На 17-й хвилині збірній України вдалося вийти вперед - Ярмоленко навісив із правого флангу на далеку штангу, де Морозюк головою відправив м'яч у ближній кут, забивши свій перший гол у складі збірної.

У збірній Норвегії мало що виходило у творенні, тому небезпечних моментів у воріт П'ятова не було.

Українці володіли ігровою ініціативою й збільшили свою перевагу на 42-й хвилині.

Зозуля зачепився за м'яч біля лінії штрафної норвежців, притримав його й відкотив під удар Єрмоленка, що набігав.

На другий тайм Фоменко замість Хачеріді випустив Євгена Коноплянку.

Україна заграла активніше, створивши декілька небезпечних моментів біля воріт норвежців.

Українці вдало комбінували й індивідуально перегравали норвежців, однак довести рахунок до розгромного не вдалося.

Наставники обох команд провели кілька замін і більше допомогли вони норвежцям.

Захисники українців самі створили собі проблеми - спочатку Мандзюк після невдалої передачі партнера змушений був фолити, за що одержав червону картку.

Після цього Федецький порушив правила у власному штрафному, за що арбітр призначив пенальті, яке, утім, вдалося відбити П'ятову.

Гравець матчу за версією Українських Новин - Ярмоленко.

Нагадаємо, 26 грудня 2012 року Виконком ФФУ одноголосно проголосував за призначення Михайла Фоменка головним тренером національної збірної України. Контракт з тренером підписано за схемою 1+2, фінансові умови не розголошуються.

Більше новин про: Футбол Сборная Украины