Новини 2018-09-15T08:51:10+03:00
"Шахтар" обіграв "Челсі" у матчі Ліги чемпіонів (фото, відео)

З рахунком 2:1.

Донецький клуб "Шахтар" здобув найважливішу перемогу з рахунком 2:1 над лондонським клубом "Челсі" в матчі відбіркового етапу Ліги чемпіонів. Матч проходив на стадіоні "Донбас Арена" у Донецьку.

Двобій обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Даміром Скоміною (Словенія).

Головний тренер дончан румун Мірча Луческу випустив у стартовому складі воротаря Андрія П'ятова, у захисті - Олександра Кучера, Развана Раца, Ярослава Ракіцького, Даріо Срну, у півзахисті - Алекса Тейшейру, Генріха Мхітаряна, Вілліана, Томаша Хюбшмана, Фернандиньйо й нападаючого Луїса Адріано.

Головний тренер "Челсі" Роберто Ді Маттео випустив із перших хвилин на поле воротаря Петра Чеха, захисників - Браніслава Івановича, Давіда Луїса, Джона Террі й Ешлі Коула, у півзахисті - Джона Обі Мікела, Раміреса, Оскара, Хуана Мату й Френка Лемпарда, у нападі - Фернандо Торреса.

"Челсі" є діючим власником Кубка Ліги чемпіонів, тому "Шахтар" очікував дуже важкий матч. Незважаючи на стартову активність лондонців, дончанам вдалося швидко відкрити рахунок у двобої.

На 3-й хвилині Рац вкинув м'яч через бічну лінію на Луїса Адріано, який, стоячи на штрафній лінії, вирішив пробити по воротах, м'яч від Терри зрикошетив на зовсім вільного Тейшейру, і Алекс послав м'яч у сітку воріт повз Чеха.

Для гостей гол став повною несподіванкою, і вже з перших хвилин лондонці змушені були відіграватися.

Поступово "Челсі" намагався захопити ініціативу на полі, але "Шахтар" діяв дуже впевнено, намагався швидко виходити з оборони в атаку й нічим не поступався більш іменитому супернику.

Найбільш активним гравцем у хазяїв був Віллиін, бразилець розганяв атаки своєї команди, кілька разів небезпечно бив по воротах Чеха. Обидві команди добре тримали м'яч, гра проходила в обопільних атаках.

На 26-й хвилині перший небезпечний момент був у лондонців - Рамірес вивів Торреса на ударну позицію, але П'ятов вчасно вийшов із воріт і врятував свою команду. Завершення тайму залишилось усе-таки за гірниками. Спочатку Вілліан передачею вивів на ударну позицію Мхітаряна, але Чех відбив удар півзахисника гостей.

Незабаром після цього Хюбшман пробивав із близької відстані після подачі кутового, але воротар "Челсі" знову врятував свою команду. "Шахтар" повністю переграв лондонців у середині поля, і якби не Чех, перевага гірників бути б більшою. Гравці "Челсі" не знали, як діяти проти такого мобільного суперника, тому практично не створили в першому таймі небезпечних моментів біля воріт хазяїв.

Другу половину активніше почали саме гості, намагаючись якнайшвидше відігратися. Але "Шахтар" витримав натиск "Челсі" й зумів провести другий м'яч. На 52-й хвилині Фернандіньйо в центрі поля забрав м'яч у Едена Азара, який вийшов на заміну замість Лемпарда, і розігнав контратаку "Шахтаря" передачею на Адріано, Луїс добіг до штрафної й повернув м'яч Фернандіньйо, який з гострого кута відправив сферу в далекий кут.

Після такого розвитку подій "Челсі" вже не зміг отямитись. "Шахтар" мав перевагу, атакував, мав низку можливостей для того, щоб збільшити рахунок. Мхітарян, Хюбшман і Вілліан не змогли реалізувати свої моменти для взяття воріт.

В "Челсі" з голових можливостей можна згадати тільки вихід Азара один на один із П'ятовим, але гравець гостей зміг переграти голкіпера дончан.

На 88-й хвилині лондонцям все-таки вдалося провести гол престижу - Оскар забив після передачі Івановича. Але на більше "Челсі" уже не вистачило, "Шахтар" упевнено довів матч до перемоги. Ця перемога дала змогу "Шахтареві" набрати 7 очок і одноосібно очолити групу "Е".

Гравець матчу за версією "Українських Новин" - Фернандіньйо.

У попередньому матчі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" на виїзді зіграв унічию з "Ювентусом" з рахунком 1:1.

Більше новин про: Донецк Футбол Шахтер Челси
До теми
Цього року кияни отримують 300 км оновлених доріг, – Кличко 15:54
S&P прогнозує одержання Україною від МВФ $3 млрд і девальвацію гривні до 30,3 UAH/USD в 2019 15:48
Наркотики були заховані у валізі з подвійним дном. Фото: kyiv.gp.gov.ua
Бразилець намагався ввезти в Україну кокаїн майже на 17 млн грн 15:40
У Сирії коаліція США атакувала базу ІД: від авіаудару загинули десятки людей 15:35
Суд визнав незаконним рішення Парубія поставити на голосування закон про ринок електроенергії 15:06
Прокуратура вимагає арештовувати водія автобуса, в якому загинула акторка Марина Поплавська 15:00
У 2019 студенти-медики будуть здавати вступні з фізики або математики 14:55
РСЗВ
ЗСУ отримали партію "Ураганів": ефектне відео реактивних систем залпового вогню 14:50
Україна є 2-ю після Таджикистану з найбільш низьким показником ВВП на душу населення серед країн Європи і СНД, - S&P 14:45
Слалом, "вертушка", парковка в лінію: НАБУ навчить 17 співробітників екстремальному водінню 14:37
більше новин
Справедлива ціна на газ втричі менша, - Тимошенко в Кривому Розі 17:47
Павелко особисто причетний до створення офшору, з допомогою якого вивів з України понад $1 млн - ЗМІ 10:04
Опубліковано жахливе відео моменту вибуху і розстрілу в керченській коледжі. Фото: t.me/silоviki
Бійня в керченському коледжі: опубліковано жахливе відео моменту вибуху і розстрілів 12:40
"Росток-Холдинг" закликає президента зупинити рейдерів, щоб допомогти уникнути економічних проблем 11:07
Для досягнення миру в Україні необхідний мораторій на мовне питання, - "Розумна сила" 12:28 Відео
Скандального суддю викрили в масовій купівлі нерухомості в "ДНР", - СБУ 12:52
Прощання з загиблою в автокатастрофі Мариною Поплавською пройде у Житомирі та Києві 20:40
Кличко заявив, що за останніх три роки капітально відремонтували половину київських доріг 12:35
ЗСУ взяли на озброєння ракетний комплекс "Вільха" 18:10
Під час акції мітингувальники тримали транспаранти з написами
Активісти вимагають перевірити зв'язки директора НАБУ Ситника з країною-агресором, - ЗМІ 16:36