Новини 2019-03-15T09:18:27+02:00
Кабмін збільшив премії призерам-параолімпійцям

В активі українців - 84 медалі.

Винагороду за золоту медаль збільшено до 800 тис. гривень, за срібну - до 550 тис. гривень, за бронзову - до 380 тис. гривень.

Кабінет Міністрів збільшив премії переможцям і призерам Паралімпійських ігор 2012 року в Лондоні, сказано у повідомленні прес-служби Держслужби молоді та спорту.

Винагороду за золоту медаль збільшено з 700 тис. до 800 тис. гривень, за срібну - з 500 тис. до 550 тис. гривень, за бронзову - з 350 тис. до 380 тис. гривень.

Голова відомства Равіль Сафіуллін вказав на високу результативність українських спортсменів. "На Параолімпійських іграх в Лондоні брали участь 150 українських паралімпійців, 79 з яких завоювали медалі, тобто кожен другий прибув із змагань з нагородою", - зазначив він.

Чиновник також підкреслив, що спортсмени високо підняли престиж України на міжнародній спортивній арені, другий раз поспіль зайнявши престижне четверте місце в неофіційному заліку за кількістю нагород на цих змаганнях, склавши конкуренцію спортсменам провідних країн світу.

Голова Держслужби запевнив, що всі спортсмени отримають премії за свої перемоги вже найближчим часом.

Нагадаємо, збірна України завершила виступ на Паралімпійських іграх в Лондоні, завоювавши 84 медалі.

Більше новин про: Кабмин Медаль Паралимпиада