"Металург" і "Арсенал" попрощалися з Лігою Європи

Арсенал технічно програв
Арсенал технічно програв "Мурі". Фото прес-служби ФК "Арсенал"

Київська команда не пропустила жодного м'яча й забила п'ять.

Відбулися матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи-2012/2013, за результатами яких донецький "Металург" і київський "Арсенал" завершили свою боротьбу в єврокубках.

"Металург" Д. - "Тромсе" (Норвегія) 0:1 (перший матч 1:1)

Після виїзної нічиєї донецький "Металург" вважався фаворитом відповідної гри. Але українці вочевидь недооцінили суперника, адже почали матч вони дуже розслаблено, за що й поплатилися вже на 9-й хвилині. Морозюк невдало вибив м'яч прямо на Йєнсена, той сходу пробив по воротах, Бандура відбив прямо перед собою і Прийович опинився першим на добиванні.

"Металургу" потрібно було відіграватися, але в атаці команда виявилась беззубою. Все, що можна згадати, - удар Морозюка в поперечину в другому таймі. Цього, звичайно, виявилося недостатньо, й норвежці заслужено йдуть далі, а донеччани можуть зосередитися на чемпіонаті України.

"Мура" (Словенія) - "Арсенал" 0:2 (перший матч 3:0)

"Арсенал" виграв у Києві перший матч із рахунком 3:0, але потім отримав від УЄФА технічну поразку за порушення регламенту й у Словенію кияни вже їхали відігравати три м'ячі. "Каноніри" почали дуже добре. Уже на другій хвилині Кобахідзе відкрив рахунок у гостьовому матчі. Далі кияни продовжували пресингу вати суперника, але на 30-й хвилині арбітр зіпсував гру, видаливши Симоненка в досить сумнівній ситуації.

Проте навіть у меншості "Арсенал" був на голову сильнішим і у другому таймі забив іще раз. На 62-й хвилині Гуменюк, який вийшов на заміну, зробив рахунок 2:0. Оборона "Мури" тріщала під натиском киян, але м'яч уперто не йшов у ворота. Кияни догравали вже вдев'ятьох, коли на 94-й хвилині було видалено Шахова, але навіть після цього створили гольовий момент. І все-таки словенці вистояли й, не забивши жодного гола, пройшли далі.

Нагадаємо, що в заключному раунді кваліфікації стартує дніпропетровський "Дніпро", який сьогодні дізнається ім'я свого суперника.