Голландська дзюдоїстка вдарила п'яного глядача, який кинув пляшку на олімпійський стадіон

Олимпийские игры, Спорт, Нидерланды, Голландия, Олимпиада, Хулиганство, Болельщик
Едіт Бош.
Едіт Бош.

Чоловіка заарештували.

Голландська дзюдоїстка Едіт Бош, що завоювала бронзову медаль Олімпіади-2012 у ваговій категорії до 70 кілограмів, ударила п'яного глядача на олімпійському стадіоні. Про це повідомляє The Guardian.

Чоловікові дісталося від спортсменки за те, що він кинув пляшку на бігову доріжку перед стартом чоловічого фінального забігу на 100 метрів.

Зі слів Бош, вона стояла поруч із чоловіком, який кинув пляшку, і бачила, як це сталось. Спортсменка зізналася, що вона була так обурена його вчинком, що в емоційному пориві вдарила чоловіка по спині. Після цього його затримала охорона стадіону.

У результаті події ніхто зі спортсменів, що вийшли на старт, не постраждав. Сама Бош зазначила, що через цю подію вона пропустила фінальний забіг, у якому перемогу отримав ямайський бігун Усейн Болт. Він показав результат 9,63 секунди й встановив олімпійський рекорд.

Організатори Ігор у Лондоні повідомили, що чоловіка, який кинув пляшку на бігову доріжку, заарештовано.

Тим часом українська збірна завоювала чергову бронзову нагороду - Ольга Саладуха відзначилась у змаганнях із потрійного стрибка.