Новини 2018-08-15T08:52:05+03:00
На матч Україна - Швеція прийшли 64 тисячі уболівальників

У районі НСК
У районі НСК "Олімпійський" в Києві зібралися до 110 тисяч уболівальників.

На матчі також присутні президент Віктор Янукович і президент УЄФА Мішель Платіні.

На матчі першого туру групового етапу Євро-2012 між збірними України та Швеції на НСК "Олімпійський" в Києві присутні 64 тисячі уболівальників. Про це оголосив диктор стадіону в перерві матчу.

Місткість "Олімпійського" ​​після реконструкції становить 70,05 глядачів, при цьому на матчах Євро-2012 місткість стадіону дещо менше.

Як відомо, за даними міліції, в районі НСК "Олімпійський" в Києві зібралися до 110 тисяч уболівальників.

Близько 70 тисяч уболівальників зібралися подивитися матч між збірними України та Швеції у Львівській та Харківській фан-зонах.

Нагадаємо, збірна України обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1. Два м'ячі у ворота шведів забив капітан української команди Андрій Шевченко, на 55 і 62 хвилинах.