Життя 2019-04-15T09:39:05+03:00
У Бразилії поліцейський собака вкусив футболіста під час матчу (відео)

Собака, мабуть, не дуже сильно вкусив, оскільки через кілька хвилин гравець повернувся на поле. Скріншот відео з Youtube

Інцидент стався на 32-й хвилині гри, коли "Нью Хамбурго" забив гол, а суддя відмінив взяття воріт через офсайд.

У матчі другого туру бразильської ліги Гаушу між "Нью-Хамбурго" і "Кашіасом" поліцейський собака вкусив гравця "Кашіасу", повідомляє Globo Esporte.

Інцидент стався на 32-й хвилині гри, коли "Нью Хамбурго" забив гол, а суддя відмінив взяття воріт через офсайд. В результаті на полі виник конфлікт. В цей час там був один із поліцейських собак, який і вкусив нападаючого "Кашіасу".

В результаті інциденту гра була припинена на 8 хвилині. Потерпілому футболістові була надана медична допомога, і незабаром він зміг повернутися на поле. У підсумку "Кашіас" програв з рахунком 0:1.

Більше новин про: Бразилия Футбол Собака