Новини 2019-07-15T09:38:25+03:00
"Металіст" вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Матч
Матч "Олімпіакос" - "Металіст" закінчився перемогою харків'ян. Фото прес-служби ФК "Металіст"

Харків'яни обіграли на виїзді "Олімпіакос" з рахунком 2:1.

Харківський "Металіст" ввечері 15 березня обіграв в гостях грецький "Олімпіакос" у другому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 2:1 і вийшов у чвертьфінал турніру.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з румуном Овідіу Аліною Хецеганом.

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич випустив в основі воротаря Володимира Дишленковича, у захисті - Крістіана Вільягру, Сергія Пшеничних, Папа Гуйє і Марко Торсіглері, у півзахисті - Себастьяна Бланко, Хав'єра Клейтона, Хуана Мануеля Торреса, Хосе смокчу, Тайсона і нападник Ромеро Марлоса .

Головний тренер "Олімпіакоса" Ернесто Вальверде випустив у стартовому складі воротаря Болажа Медьєрі, у захисті - Васілоса Торосідіса, Івана Маркано, Янніса Манятіса і Хосе Олебаса, у півзахисті - Авраама Пападопулоса, Давида Фустера, Пабло Орбаіса, Аріеля Ібагаса, в нападі - Кевіна Міральяса і Рафіка Джеббур.

Перший поєдинок між командами у Харкові завершився перемогою "Олімпіакоса", тому харків'янам потрібно було грати тільки на перемогу.

Однак перша половина залишилася практично повністю за греками.

Вже на 15 хвилині Міральяс, обігравши одного із захисників "Металіста", з лівого флангу зробив навіс в штрафну на
Маркано, що підключився до атаки й який відправив його у нижній кут - 1:0.

Після забитого гола греки не зменшили обертів і продовжили створювати небезпечні моменти, постійно тероризуючи Дишленковича.

Греки створили ще близько п'яти гострих ситуацій, але рахунок до перерви не змінився.

Харків'яни зібралися лише в другій половині другого тайму, та так, що греки перестали встигати за суперником.

На 78 хвилині "Металіст" заробив пенальті за гру суперника рукою в штрафній, але Марко Девіч, що
вийшов у другому таймі на заміну, не зумів його реалізувати.

Незважаючи на це, харків'яни продовжували йти вперед і на 81 хвилині таки домоглися свого: Тайсон накинув в штрафну, куди практично влетів Вільягра і проштовхнув м'яч у сітку - 1:1.

"Металісту" необхідно було забивати ще і він з цим завданням впорався.

На 86-й хвилині Шав'єр закрутив з кутового на ближню штангу, де Девіч в боротьбі із захисниками проштовхнув м'яч у ворота - 1:2.

Греки кинулися на штурм харківських воріт, але захист "Металіста" більше не помилявся.

Таким чином "валідольна кінцівка" матчу принесла приємні емоції вболівальникам "Металіста", який завдяки 2 голам в кінці гостьового поєдинку пройшов в чвертьфінал Ліги Європи.

Гравець матчу (за версією Українських Новин) - Дишленкович.

У першому матчі 8 березня "Олімпіакос" обіграв "Металіст" в Харкові з рахунком 1:0.

"Металіст" вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи, обігравши за сумою двох зустрічей австрійський "Зальцбург" з загальним рахунком 8:1.

Більше новин про: Футбол Лига Европы Металлист