Новини 2017-01-12T15:57:27+02:00
Українська біатлоністка завоювала бронзу на чемпіонаті світу

Вікторія Семеренко та її суперниці.

Золоту медаль завоювала лідер сезону Магдалена Нойнер з Німеччини, яка випередила Дар'ю Домрачеву з Білорусі на 15 секунд.

Українська біатлоністка Вікторія Семеренко завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу, який проходить в німецькому Рупольдінгу.

Як йдеться в повідомленні на сайті Федерації біатлону, завдяки третьому місцю в спринті на чемпіонаті світу Семеренко зуміла піднятися в ТОП-15 Кубка світу.

"Медаль Віти - це цілком її заслуга, а не результат промахів суперниць, - наголошується в повідомленні. - Більш того, на фінішному колі вона перемогла у гострій боротьбі Хелену Екхольм (Швеція) і Марі-Лор Брюне (Франція)".

Між тим, золоту медаль завоювала лідер сезону Магдалена Нойнер з Німеччини, яка випередила Дар'ю Домрачеву з Білорусі на 15 секунд.

Нагадаємо, на початку лютого українська жіноча збірна з біатлону виграла золоті медалі в естафеті на чемпіонаті Європи, який проходив у Словаччині.

Більше новин про: Германия Спорт Биатлон