Новини 2018-12-15T10:50:19+02:00
"Шахтар" розгромив "Тулузу" з рахунком 4:0

Команда Ахметова з першої хвилини заволоділа ініціативою й перемогла в грі.

Команда гірників отримала вже три перемоги в трьох матчах Ліги Європи УЄФА й упевнено зайняла першу позицію в групі J.

Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) розгромив у домашньому матчі третього туру Ліги Європи УЄФА французький клуб "Тулуза" з рахунком 4:0.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Бруну Пайшау (Португалія).

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу випустив в основі воротаря Андрія П’ятова, у захисті - Даріо Срну, Олександра Кучера, Ярослава Ракицького й Развана Раца, у півзахисті - Томаша Хюбшмана, Вілліана, Ілсиньйо, Жадсона, Фернандіньйо й у нападі Луїса Адріано.

Головний тренер "Тулузи" Ален Казанова випустив в основі воротаря Йоанна Пеле, у захисті - Даніеля Конгре, Шейха Мбенге, Дані Нункеу й Альбена Ебондо, у півзахисті - Етьєна Дідо, Луана Лоузу, Панчі Сіріє й Етьєна Капуе, у нападі – Ксав’є Пентекота й Даніеля Браатена.

З перших хвилин матчу "Шахтар" відразу ж заволодів ініціативою й спокійно почав притискати "Тулузу" до її воріт. Гірники активно діяли в атаці, що призвело до декількох моментів, які не використали Ілсиньо й Жадсон.

Однак уже на 8-й хвилині, після чергового кутового у виконанні Срни, шлях м'ячу перепинила рука Капуе, і суддя призначив пенальті, який упевнено реалізував Фернандіньйо, забивши перший гол.

"Тулуза" діяла інертно, однак П’ятов з донецькими захисниками ледве сам не допоміг французам відзначитися.

На 16-й хвилині помилка П’ятова на виході з воріт майже до лінії штрафної завершилася тим, що Пентекот з гострого кута бив по порожніх воротах, але промахнувся.

Водночас загального тла гри цей момент не змінив, й гірники впевнено продовжували тримати нитки двобою у своїх руках, що й привело до другого гола у ворота Пеле.

На 24-й хвилині контратака "Шахтаря" завершилася відмінною передачею Жадсона у вільну зону по центру штрафної французів на Луїса Адріано, який обіграв Пеле й відправив м'яч повз двох захисників у ворота.

Гра трохи заспокоїлася, але на 39-й хвилині Рац зважився на удар здалеку, який у боротьбі із захисником відправив у ворота французів Хюбшман.

Після перерви гра тривала в неспішному темпі, але перевага "Шахтаря" вск так само відчувалася.

І вже на 56-й хвилині Вілліан обіграв одного із французів і прострелив, а Луїс Адріано п'ятою переправив м'яч між ніг Ебондо й забив четвертий гол.

На 60-й хвилині небезпечно бив Ракицький, але Пеле виявився на висоті.

Ближче до середини другого тайму французам вдалися кілька непоганих атак, які цілком могли завершитися узяттям воріт гірників.

Але й Браатен після сольного проходу пробив небагато повз далеку штангу, і Сіссоко не зумів як слід замкнути простріл із флангу.

"Шахтар" у свою чергу також мав відмінну можливість збільшити рахунок у двобої, коли після паса Жадсона, Ілсиньйо з лінії штрафної перевірив на міцність перекладину воріт Пеле.

"Тулуза" пробувала відіграти хоча б один гол, однак ні Пентекот, ні Капуе не зуміли скористатися своїми моментами, матч так і закінчився з рахунком 4:0 на користь "Шахтаря".

Таким чином, отримавши три перемоги в трьох матчах "Шахтар" упевнено займає першу позицію в групі J.

Як повідомляло агентство, в 1-у турі групового раунду Ліги Європи "Шахтар" переміг бельгійську команду "Брюгге" з рахунком 4:1, а в другому обіграв з таким само рахунком сербський "Партизан".

Більше новин про: Футбол Шахтер Тулуза