• Новини
  • Війна
  • Після нічної атаки на Київ госпіталізували ще одну постраждалу, – мер
4928

Після нічної атаки на Київ госпіталізували ще одну постраждалу, – мер

Швидка. Фото: Українські Новини
Швидка. Фото: Українські Новини

Унаслідок нічної атаки країни-агресорки Росії по Києву відомо про 2 постраждалих, їх госпіталізували. Про це розповів мер Віталій Кличко у Telegram-каналі. 

Вранці він повідомив про одного госпіталізованого внаслідок атаки. Однак о 12:48 уточнив, що до лікарні доправили й жінку.

"Також медики госпіталізували ще одну постраждалу внаслідок атаки ворога на Київ. У стаціонарах наразі перебувають двоє постраждалих", - написав він.

Нагадаємо, у Києві після атаки росіян виявили бойову частину ракети біля житлового будинку. Фахівці викопали небезпечний предмет і транспортували для подальшого знищення.

РЕКЛАМА

У ніч на 28 червня росіяни атакували Україну протикорабельними та балістичними ракетами, а також безпілотники. Протиповітряна оборона збила один із двох випущених ворогом "Цирконів", а також усі шість "Іскандерів-М".

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.