• Новини
  • Війна
  • Пілоти СБУ вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію "Второво", яка забезпечує пальним Москву
2485

Пілоти СБУ вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію "Второво", яка забезпечує пальним Москву

Бійці центру спеціальних операцій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Второво" у Володимирській області РФ. Це був уже другий удар за поточний місяць по об’єкту, який забезпечує паливом Москву.

Безпілотники поцілили в технічні будівлі об'єкта, після чого сталася детонація.

Про це повідомили у Службі безпеки України.

У відомстві розповіли, що виконували поставлені президентом України Володимиром Зеленським завдання у рамках 40-денної операції впливу на РФ.

РЕКЛАМА

Попередня атака безпілотників СБУ на "Второво" відбулася 10 червня цього року. Тоді на території об'єкту було зафіксовано пожежу. На цей раз ціллю атаки стали технічні будівлі.

Ця станція входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга" і є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів у експортні порти та внутрішні споживачі.

Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопровіду, а звідти на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

Як інформували Українські Новини, у ніч на неділю, 27 червня, українські ракети "Фламінго" уразили АТ "Федеральний науково-виробничий центр "Титан-Барикади" у Волгограді. Під час атаки було задіяно 5 ракет.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.