У тимчасово окупованому Криму в ніч на 27 червня перекривали Керченський міст, окупаційна влада повідомляла про нібито відбиття атаки безпілотників.
Про це йдеться у повідомленнях сайту "Кримський міст: оперативна інформація" та гауляйтера Севастополя Михайла Развожаєва.
Близько 4 ранку за Києвом окупанти повідомили про перекриття Керченського мосту.
Развожаєв заявив, що у Севастополі окупанти нібито "відбивають атаку ЗСУ, діють підрозділи ППО та мобільні вогневі групи".
За його словами, "у Балаклавському районі вже збито 2 БпЛА".
За даними окупантів, Кримський міст вночі 27 червня був перекритий близько двох годин.
Як інформували Українські Новини, ракети "Фламінго", імовірно, уразили військовий завод у російському Волгограді.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.