У ніч проти 27 червня російські війська знову завдали ударів по Запоріжжю. В облцентрі пошкоджено житлові будинки і нежитлові споруди, знищено легкові автівки.
Поранень зазнали щонайменше шестеро людей, серед них – дитина.
Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Обласний центр російські війська атакували наприкінці доби 26 червня: о 23:10 містян попередили про загрозу застосування ворогом КАБів, а вже о 23:17 Федоров написав про вибухи у Запоріжжі.
За словами посадовця, три керовані бомби, запущені армією РФ, пошкодили у місті багатоповерхівку, а також інші житлові й нежитлові будівлі. Знищено також автівки.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.