Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у Мінську мав зустріч з представниками президента України Володимира Зеленського. Про це повідомили видання Белта та телеграм-канал Nexta у четвер, 25 червня.
Лукашенко сказав, що нібито мав розмову з представниками українського президента у Мінську, з якими обговорив те, що Білорусі не потрібно "втягуватись" у війну. За його словами, розуміння цього є у президента.
"До речі, ми отримали відповідь: Президент і вони це розуміють. Тож давайте, хлопці, домовлятися. Треба домовлятися по суті. Не треба гарячкувати, не треба кричати, не треба намагатися вдарити по морді по-російськи тощо. Давайте по-людськи. Розуміючи, що таке Росія і що таке ми. Таке розуміння теж є", - сказав Лукашенко.
Він також запропонував "домовлятися по суті", бо Білорусі війна не потрібна.
Як повідомляли Українські Новини, 31 травня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ визначив одну "дуже серйозну" ціль на території України. Так він відповів на недавню заяву командувача Силами безпілотних систем (СБС) ЗСУ Роберта "Мадяра" Бровді.
21 травня Лукашенко заявив, що він відкритий для розмови з Україною та готовий зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити проблеми відносин між двома країнами.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.