Державний секретар США Марко Рубіо наголосив, що під час зустрічі на рівні лідерів США та Росії на Алясці жодних угод не було укладено, тоді як російська сторона звинувачує американців у не виконанні "домовленостей".
Про це він сказав під час спілкування з журналістами, повідомляє Clash Report.
"На Алясці не було укладено угоди; на Алясці було висунуто пропозицію. Це ніколи не було угодою", – наголосив Рубіо.
Нагадаємо, напередодні від російської сторони пролунали звинувачення, що США не виконують "домовленостей", досягнутих між російським диктатором Володимиром Путіним і президентом США Дональдом Трампом на саміті в Алясці в серпні минулого року.
Разом із тим держсекретар висловив готовність США відіграти "конструрктивну роль" у завершенні війни Росії проти України.
"Ми готові зробити крок вперед і відіграти конструктивну роль, якщо для нас знайдеться така, а також зблизити сторони й покласти край війні. Саме це президент намагається зробити вже півтора року", – додав Рубіо.
Як повідомляли Українські Новини, тим часом прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що американські посланці Стів Віткофф і Джаред Кушнер зайняті іншими питаннями, але він очікує, що контакти з ними щодо України відновляться, щойно вони звільняться.
Цю думку він висловив у відповідь на запитання, чи можна залучити інших представників до обговорень щодо України, поки ця пара зайнята іншими справами.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.