З 1 липня до 31 серпня традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, яка запроваджена тільки на час навчального року. Про це повідомляє КМДА.
"Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту", – йдеться у повідомленні.
Придбати пільговий проїзний можна:
- у застосунку Київ Цифровий;
- у терміналах самообслуговування;
- на сайті КП "ГІОЦ";
- у застосунку EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
- 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
- 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
- 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
- 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
- 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
- 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.
Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.
Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.
Нагадаємо, петиція проти підвищення вартості проїзду у Києві за добу набрала необхідні голоси.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.