Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах Чернігівщини з 1 липня. Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус на Facebook у середу, 24 червня.
На запит військових на Чернігівщині розширили зону обов'язкової евакуації.
Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у наступних чотирьох громадах:
- Корюківська ТГ: Прибинь, Шишківка, Рудня.
- Городнянська ТГ: Лемешівка, Мощенка.
- Новгород-Сіверська ТГ: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине.
- Семенівська ТГ: Газопровідне, Олександрівка.
Також продовжена обовʼязкова евакуація із семи прикордонних сіл, де її оголошували взимку. Охочі жителі виїхали, решта - писали відмови.
Тут йдеться про такі населені пункти:
- Сновська ТГ: Гірськ.
- Городнянська ТГ: Берилівка.
- Новгород-Сіверська ТГ: Бучки, Грем'яч, Будо-Воробʼївська.
- Семенівська ТГ: Костобобрів, Залізний Міст.
У всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів, серед них - 120 дітей. Жителів поінформують про місця збору. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей - обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені. Евакуацію мають завершити за два місяці.
Як повідомляли Українські Новини, у Чаплинському та Шевченківському старостинських округах Дніпропетровської області оголосили обов'язкову евакуацію всіх жителів через постійні обстріли та загрозу життю людей.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.