Болгарський військовий аналітик та економічний оглядач Станімір Добрев вважає, що у керівництва країни-агресора Росії немає плану на випадок виникнення масштабного дефіциту палива. Про це Добрєв написав у соціальній мережі Bluesky.
"Мені поставили таке запитання: "Який план у Росії на випадок нестачі палива?" І я хочу сказати таке: чому ви припускаєте, що якийсь план взагалі існує? Вони можуть незначно збільшити видобуток за рахунок зниження якості та використання більшої кількості легких нафтопродуктів, які в іншому випадку пішли б на потреби інших галузей", — йдеться у дописі оглядача.
При цьому Добрєв вважає, що зазначені вище дії стали б лише "пластиром на величезній рані". Росія може скористатися (що вона, втім, зараз і робить, — ред.) імпортом палива з Білорусі, але лише в невеликих обсягах. Та й тут розрив між потребами та тим, що можна запропонувати, становить як мінімум 10 разів. У РФ ніколи не було потужностей, щоб по-справжньому запастися паливом на зиму, тому їй доводилося імпортувати його.
Добрєв також зазначає, що з 2025 року, коли в деяких регіонах виникла нестача палива, країна не змогла побудувати й заповнити великі сховища, оскільки будівництво належних резервуарів достатнього об’єму на нафтобазах займає кілька років, а не кілька місяців.
Росіяни також не можуть просто дешево імпортувати великі партії палива, оскільки у них немає достатніх потужностей для розвантаження суден у необхідних обсягах. Експортні термінали та трубопроводи, що їх живлять, працюють у зворотному напрямку.
Крім того, великою проблемою для росіян є те, що на їхніх нафтопереробних заводах використовується обладнання західного виробництва.
"Минулого року усунення однієї-єдиної несправності вакуумного насоса іноземного виробництва зайняло кілька місяців", — пише аналітик.
Добрєв вважає, що у російського керівництва немає жодного плану, і йому залишається сподіватися, що до грудня вдасться обійтися без паливних заворушень, що вони почнуть набагато краще ремонтувати нафтопереробні заводи і що Україна стане гірше завдавати ударів по цих заводах.
Російський диктатор Володимир Путін переклав цю проблему на керівників регіонів і тепер роздратований тим, що йому доводиться вирішувати якусь паливну кризу, яка, на його думку, нижча за його гідність. Насправді диктатор і так не надто вправний у керуванні внутрішніми справами. Коли настає якась криза, він їде до своїх особняків і залишає все на розсуд губернаторам.
"Плану немає. Якби він був, вони б впоралися з нестачею авіаційного палива до того, як аеропорти опублікували NOTAM про те, що в них закінчилося паливо. Не було б необхідності легким літакам намагатися літати на бензині через відсутність гасу. У них є лише надії та молитви. Чекайте, що Патріарх Кирило почне освячувати нафтопереробні установки", — іронізує Добрєв.
Як повідомляли Українські Новини, минулого тижня російське видання The Bell написало, що в понад 50 регіонах Росії обмежили продаж палива населенню. Ще в одинадцяти регіонах було зафіксовано його нестачу.
А вчора, 23 червня, стало відомо, що продаж бензину та дизелю обмежили автозаправні станції в Ханти-Мансійському автономному окрузі РФ. У цьому регіоні видобувається найбільше нафти в країні.
Також учора віцепрем’єр-міністр РФ Олександр Новак заявив, що уряд розглядає можливість введення заборони на експорт дизельного пального. На початку місяця країна заборонила експорт авіаційного палива, а у квітні — експорт бензину.
Нагадаємо, через це російська мала авіація змушена переходити на автомобільний бензин.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.