• Новини
  • Економіка
  • У Чернівцях зловмисники викрали газу майже на 88 мільйонів гривень
2282

У Чернівцях зловмисники викрали газу майже на 88 мільйонів гривень

Головні тези
  • Фахівці з безпеки "Газмереж" та Нафтогазу викрили схему крадіжки газу у Чернівцях.
  • Збитки від цієї діяльності становлять як мінімум 87,5 млн гривень.
  • Нафтогаз вимагатиме компенсації завданої шкоди та притягнення винних до відповідальності.
Крадіжка газу в Чернівцях. Фото: Facebook Сергія Корецького
Крадіжка газу в Чернівцях. Фото: Facebook Сергія Корецького

Кричущий випадок крадіжки газу стався у Чернівцях де зловмисники незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку, самовільно підключилися до газорозподільної системи та фактично крали газ для роботи місцевої котельні.

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook голова правління НАК "Нафтогаз" України Сергій Корецький, передають Українські Новини.

Зазначається, що збитки становлять, як мінімум, 87,5 млн гривень.

За оцінками Групи "Нафтогаз", щорічні збитки від крадіжок газу побутовими споживачами вимірюються мільярдами гривень.

РЕКЛАМА

Це наслідок різноманітних схем і махінацій, з якими Група бореться та системно наводить лад.

У повідомленні сказано, що схему викрили фахівці з безпеки "Газмереж" та Нафтогазу та передали усі матеріали до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності.

Нафтогаз вимагатиме компенсації завданої шкоди.

Як повідомляли Українськi Новини, наприкінці січня за сприяння команд служб безпеки Групи Нафтогаз, Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України припинили діяльність організованої злочинної групи "Тернова".

РЕКЛАМА

Зловмисники незаконно врізалися в нафтопровід Укрнафти і систематично викрадали нафту в Роменському районі Сумської області.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.