Військові, у яких СЗЧ (самовільне залишення частини) зафіксували до 12 червня 2026 року включно, можуть подати рапорт на повернення до служби через застосунок "Армія+". Про це повідомили в Міноборони.
Подати рапорт можна до 20 вересня 2026 року.
"Програма дає можливість обрати нову частину з переліку понад 50 ефективних підрозділів, повернутися у стрій за зрозумілою процедурою без батальйонів резерву, отримати супровід контакт-центру на всьому шляху та відновити забезпечення", - йдеться у повідомленні.
У Міноборони опублікували інструкцію:
- як подати рапорт в Армія+
- які дані потрібно вказати
- які документи можуть знадобитися
- що відбувається після погодження рапорту
Перелік частин доступний в Армія+ та на сайті.
Нагадаємо, у навчальних центрах 425-го штурмового полку "Скеля" за пів року зафіксували десятки смертей і скарги на насильство.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.