Надзвичайники Рівненщини визволили песика, який упав до глибокого колодязя на території приватного домоволодіння у місті Сарни на Рівненщині. Про це повідомила ДСНС Рівненщини на Facebook.
Песик упав у глибокий колодязь, звідки не зміг самостійно вибратися. Господарі покликали на допомогу рятувальників.
"За допомогою штурмової драбини бійці ДСНС спустилися на дно колодязя. Кілька хвилин – і переляканого, але неушкодженого хвостика підняли на поверхню та передали щасливому господарю", - йдеться у повідомленні.
Як писали Українські Новини, 18 червня надзвичайники Рівненщини визволили песика, який потрапив до закинутого 15-метрового колодязя поблизу села Мильча на Рівненщині.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.