Українська Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх після перемоги на етапі Континентального туру в нідерландському Хенгело в коментарі "Суспільному" розповіла про плани на поточний сезон.
Головною ціллю сезону Магучіх назвала чемпіонат Європи, де прагне захистити титули континентальної чемпіонки, які утримує з 2022 року.
Також, попри шосту поспіль перемогу у 2026 році, Магучіх не приховує більших амбіцій та бажає перевершити власний рекорд.
"Хочу стрибати якомога вище. Щоразу намагаюся перевершити власний світовий рекорд – стрибнути 2.11 м. Для цього потрібно виконати ще багато роботи. Я постійно думаю про цю висоту й прагну її підкорити, але водночас хочу отримувати задоволення від змагань", – сказала вона.
Як відомо, Магучіх є чинною рекордсменкою світу з результатом 2.10 м, встановленим у Парижі у 2024 році. Найкращий результат поточного сезону – 2.03 м – вона показала на Меморіалі Олексія Дем'янюка у Львові, що є найкращим результатом у світі цього року.
Наступний старт Магучіх заплановано на 24 червня – вона виступить на етапі Континентального туру в хорватському Загребі.
Як повідомлялося раніше, напередодні Ярослава Магучіх перемогла на міжнародному турнірі в Нідерландах.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.