Російські окупаційні війська обстріляли енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської області, внаслідок чого без світла залишилися 34 тисячі родин. Про це йдеться у повідомленні компанії ДТЕК у вівторок, 23 червня.
Ворог завдав ударів по енергетиці Дніпропетровщини у ніч на 23 червня. Без світла залишилися 34 тисячі родин.
"Енергетики ДТЕК оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки", - зазначили у компанії.

Як повідомляли Українські Новини, 23 червня три людини загинули, ще понад 20 отримали поранення внаслідок удару країни-агресора Росії по Кривому Рогу Дніпропетровської області.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.