Спостерігаю божевілля через польську нагороду. Висновок один — велике его перемогло здоровий глузд.
Більшості українців чхати на ваші нагороди, як і на вигаданих героїв із минулого. І якщо українські політики досі цього не розуміють, то нема різниці скільки вони при владі.
Якби українська влада хоч трішки розуміла, через що проходять українці, особливо в прифронтових територіях, у неї б забракло совісті витворяти той перформанс, який ми бачимо. Зіпсувати відносини з ще одним критично важливим сусідом через сумнівні символи минулого, начхати на нинішню війну заради порожніх гасел - це відсутність поваги до крові і болю звичайних українців.
Ця жінка втратила сина. Чи чув її хтось так, як істерики щодо нагороди однієї людини?
Ті, хто це підтримав, ви думаєте, показали єдність? Вийдіть із вигаданих наративів, люди переживають справжню війну, а не політичну за гасла і медальки. Станьте врешті політиками, а не головами в екранах. Ви потрібні державі. Ви потрібні людям.
Фото: facebook/iuliia.mendel.2025
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.