Один із офіційних Telegram-каналів мера російської Москви Сергія Собяніна зламали невідомі й опублікували низку проукраїнських повідомлень, зокрема "Слава Україні", "Москва горітиме" та про донати на Збройні сили України. Сталося це 21 червня, у день народження Собяніна.
Про це повідомляє ASTRA.
Так, після 22:00 особистий канал Сергія Собяніна заповнила низка однакових повідомлень: "Слава Україні", "Російські п**и, я закинув донат саме на дрони", "Москва горітиме", "Чому х** нічого не робить. Зетники – жебраки. Я зараз сиджу в Лондоні".
Згаданий канал, який зламали 21 червня – на 68-й день народження мера Москви, є одним із двох офіційних. Як зазначає видання, на російському офіційному сайті Собяніна є активне посилання на канал "Сергій Собянін. Особистий блог", який і був зламаний.
Проте наразі канал очистили від проукраїнських повідомлень, і останній допис датується 17 червням. Разом із тим скриншоти та записи екранів зафіксували їх.
Як повідомляли Українські Новини, тим часом пропагандистське телебачення країни-агресора Росії повністю проігнорувало нову атаку українських безпілотників на Москву в ніч на 22 червня, а також практично нічого не повідомило про масовану атаку 18 червня.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.