У найближчі дві години з утриманням до кінця доби 22 червня у Києві та Київській області очікується гроза. Синоптики оголосили І рівень небезпечності (жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр.
Через погіршення погодних умов міська влада закликає жителів бути обачними та дотримуватися правил безпеки. Фахівці рекомендують під час негоди не ховатися під деревами, уникати перебування поблизу рекламних щитів та ліній електропередачі, а також не паркувати поруч із ними автомобілі.
У разі виникнення надзвичайних ситуацій киянам радять звертатися за такими номерами:
- Підтоплення доріг чи тротуарів: диспетчерська КК "Київавтодор" — (044) 284-74-19;
- Падіння дерев або гілок: служба КО "Київзеленбуд" — (044) 272-40-18;
- Загроза життю через повалені дерева: рятувальники — 101 або (044) 430-37-13 (КАРС);
- Травмування людей: екстрена медична допомога — 103;
- Несправність світлофорів чи дорожніх знаків: ЦОДР — 050-387-35-42.
Як повідомляли Українські новини, спека до +40 градусів накриє Європу: синоптикиня розповіла, якою буде погода в Україні.
Літо-2026 може бути дуже спекотним. ООН попередила про вплив Ель-Ніньйо та погодні катаклізми.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.