З 11 ранку в окремих районах столиці спостерігаються перебої зі світлом. Про це повідомляють Українські Новини.
Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста. Першими без електроенергії залишилися мешканці Дніпровського району. Трохи згодом до них додалися й жителі сусіднього дарницького району.
Також, за інформацією місцевих пабліків, згодом проблеми зі світлом були зафіксовані і на правому березі міста. Так перебої з електропостачанням є у мешканців Голосіївського району. Крім того, повідомляється, що через відсутність електропостачання тимчасово призупинено рух фунікулера.
Варто зазначити, що Укренерго зранку повідомляли, що споживання електроенергії по країні демонструє тенденцію до зростання, однак інформації про можливі відключення не було.
Як відомо, останній раз графіки відключення в Україні запроваджувалися у квітні поточного року.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.