Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" у межах підготовки до осінньо-зимового періоду 2026/2027 років підключила до енергомережі України черговий атомний енергоблок після завершення планово-попереджувального ремонту.
Про це повідомив виконувач обов'язків голови правління компанії АТ "НАЕК "Енергоатом" Павло Ковтонюк, передають Українськi Новини.
За його словами, екватор ремонтної кампанії вже пройдено, а більшість планово-попереджувальних ремонтів на енергоблоках АЕС виконуються з випередженням графіка на кілька діб.
Зазначається, що від початку року українські атомні електростанції виробили понад 25 млрд кВт·год електроенергії, перевищивши показники прогнозного балансу Міністерства енергетики України більш ніж на 500 млн кВт·год.
Повернення до роботи ще одного енергоблока дозволить збільшити відпуск електроенергії в енергосистему та посилити її стійкість напередодні періоду максимальних навантажень.
Як повідомляли Українськi Новини, на початку червня "Енергоатом" завершив ремонт частини енергоблоків на Рівненській та Хмельницькій АЕС і повернув їх у роботу.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.