У Тернополі внаслідок масованої атаки російських БпЛА постраждали 10 осіб, одна людина у важкому стані. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
"Ворог завдав ударів по різних локаціях міста. Рятувальники ліквідовують наслідки атаки, гасять пожежі та надають допомогу постраждалим", – йдеться у повідомленні.

Тернопіль. Фото: ДСНС
Як повідомив мер міста Сергій Надал, над Тернополем сьогодні було понад 50 "шахедів". Є влучання у промислові та інфраструктурні об'єкти міста.
"У місті можуть бути небезпечні уламки. Не наближайтеся до них і не торкайтеся. Батьки – попередьте дітей: жодних знахідок не брати в руки. Якщо побачили підозрілий предмет – телефонуйте 101", – додав міський голова.
Нагадаємо, у частині Тернополя зникла електроенергія через масовану атаку.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.